

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 5/8 12 point Length 68mm

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 68mm |

Original: $50.89
-65%$50.89
$17.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 5/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.8mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 68mm |
























