

1/2 Sq. Dr. Die Holder 25mm Length 60mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Die holder |
| Output Size: | 25mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| A Size: | 40mm |
| D Size: | 34mm |
| d Size: | 14mm |
| H1 Size: | 9mm |
| H2 Size: | 22mm |
| L Size: | 60mm |
Original: $57.71
-65%$57.71
$20.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Die holder |
| Output Size: | 25mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| A Size: | 40mm |
| D Size: | 34mm |
| d Size: | 14mm |
| H1 Size: | 9mm |
| H2 Size: | 22mm |
| L Size: | 60mm |























