

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 13mm 12 point Length 66mm

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 11.4mm |
| L Size: | 66mm |

Original: $42.06
-65%$42.06
$14.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 11.4mm |
| L Size: | 66mm |
























