

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 17mm 12 point Length 69mm

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 69mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 69mm |

$14.72
Original: $42.06
-65%1/2 Sq. Dr. Universal Socket 17mm 12 point Length 69mm—
$42.06
$14.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 69mm |
| Type: | 12 Point Universal Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 69mm |
























