

7/16 Hex Dr. Bit 3mm Hex Length 75mm
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Impact Bit |
| Length: | 75mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 3mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| L Size: | 75mm |
Original: $13.99
-65%$13.99
$4.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Impact Bit |
| Length: | 75mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 3mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6mm |
| L Size: | 75mm |























