

1/2 Sq. Dr. Bit Socket Ribe-CV M16 Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Ribe-CV Bit Socket |
| Output Size: | M16 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 100mm |
$10.71
Original: $30.60
-65%1/2 Sq. Dr. Bit Socket Ribe-CV M16 Length 100mm—
$30.60
$10.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Ribe-CV Bit Socket |
| Output Size: | M16 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24mm |
| H Size: | 60mm |
| L Size: | 100mm |























