

1/2 Sq. Dr. Bit Socket Ribe-CV M8 Length 140mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 140mm |
| Type: | Ribe-CV Bit Socket |
| Output Size: | M8 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 103.5mm |
| L Size: | 140mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 140mm |
| Type: | Ribe-CV Bit Socket |
| Output Size: | M8 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| H Size: | 103.5mm |
| L Size: | 140mm |























