

1/4 Sq. Dr. Bit Socket PH4 Length 28mm

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | Phillips Bit Socket |
| Output Size: | PH4 |
| Standard: | JIS Standard |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13.1mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 28mm |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | Phillips Bit Socket |
| Output Size: | PH4 |
| Standard: | JIS Standard |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13.1mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 28mm |






















