

1/4 Sq. Dr. Bit Socket PZ1 Length 28mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | PZ Bit Socket |
| Output Size: | PZ1 |
| Standard: | JIS Standard |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | PZ Bit Socket |
| Output Size: | PZ1 |
| Standard: | JIS Standard |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 28mm |





















