

1/2 Sq. Dr. Socket 31/32 12 point Length 77mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 12 Point Deep Socket |
| Output Size: | 31/32" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 34mm |
| D2 Size: | 31mm |
| H Size: | 27mm |
| H1 Size: | 57mm |
| L Size: | 77mm |

Original: $27.86
-65%$27.86
$9.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 12 Point Deep Socket |
| Output Size: | 31/32" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 34mm |
| D2 Size: | 31mm |
| H Size: | 27mm |
| H1 Size: | 57mm |
| L Size: | 77mm |
























