

1/2 Sq. Dr. Socket 1.1/2 6 point Length 77mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 6 Point Deep Sockets |
| Output Size: | 1 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 49mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 38mm |
| H1 Size: | 53mm |
| L Size: | 77mm |

$65.06
1/2 Sq. Dr. Socket 1.1/2 6 point Length 77mm—
$65.06
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 6 Point Deep Sockets |
| Output Size: | 1 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 49mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 38mm |
| H1 Size: | 53mm |
| L Size: | 77mm |
























