

3/4 Sq. Dr. Socket 1.9/16 12 point Length 90mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 12 Point Deep Socket |
| Output Size: | 1 9/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 54.5mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 41mm |
| H1 Size: | 60mm |
| L Size: | 90mm |

$28.27
Original: $80.78
-65%3/4 Sq. Dr. Socket 1.9/16 12 point Length 90mm—
$80.78
$28.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 12 Point Deep Socket |
| Output Size: | 1 9/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 54.5mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 41mm |
| H1 Size: | 60mm |
| L Size: | 90mm |
























