

3/4 Sq. Dr. Socket 1 6 point Length 90mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 1" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 37mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 27mm |
| H1 Size: | 64mm |
| L Size: | 90mm |

$46.65
3/4 Sq. Dr. Socket 1 6 point Length 90mm—
$46.65
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 1" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 37mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 27mm |
| H1 Size: | 64mm |
| L Size: | 90mm |
























