

3/4 Sq. Dr. Socket 54mm 6 point Length 100mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 54mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 72mm |
| D2 Size: | 55mm |
| H Size: | 49mm |
| L Size: | 100mm |

Original: $141.12
-65%$141.12
$49.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 54mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 72mm |
| D2 Size: | 55mm |
| H Size: | 49mm |
| L Size: | 100mm |
























