

3/8 Sq. Dr. Bit Socket 5/16 Square Length 28mm For Drain Plug

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | Bit Socket for Drain Plug |
| Output Size: | 5/16" Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 28mm |

$5.40
Original: $15.44
-65%3/8 Sq. Dr. Bit Socket 5/16 Square Length 28mm For Drain Plug—
$15.44
$5.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 28mm |
| Type: | Bit Socket for Drain Plug |
| Output Size: | 5/16" Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H Size: | 10mm |
| L Size: | 28mm |






















