

1/2 Sq. Dr. Socket 14mm Double Square Length 38mm For Lubrication service

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Double Square Drain Plug Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | Double Square |
| For Lubrication Service: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.8mm |
| D2 Size: | 26mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 38mm |

$4.74
Original: $13.55
-65%1/2 Sq. Dr. Socket 14mm Double Square Length 38mm For Lubrication service—
$13.55
$4.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | Double Square Drain Plug Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | Double Square |
| For Lubrication Service: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.8mm |
| D2 Size: | 26mm |
| H Size: | 11mm |
| L Size: | 38mm |
























