

1 Sq. Dr. Extra Long Wheel Nut Socket 24mm 6 point Length 270mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 270mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 24mm |
| Output Shape: | 6 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 38.5mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 270mm |
Original: $223.62
-65%$223.62
$78.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 270mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 24mm |
| Output Shape: | 6 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 38.5mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 270mm |























