

1 Sq. Dr. Extra Long Wheel Nut Socket 27mm 6 point Length 400mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 400mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 27mm |
| Output Shape: | 6 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.3mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 27mm |
| L Size: | 400mm |
Original: $269.54
-65%$269.54
$94.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 400mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 27mm |
| Output Shape: | 6 Point |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42.3mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 27mm |
| L Size: | 400mm |























