

1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Flexible Head Length 330mm Polished Handle
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 330mm |
| Type: | Ratchet with Flexible Head |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Polished Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 36.2mm |
| D Size: | 38mm |
| H Size: | 21.6mm |
| L Size: | 330mm |
$125.39
1/2 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Flexible Head Length 330mm Polished Handle—
$125.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 330mm |
| Type: | Ratchet with Flexible Head |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Polished Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 36.2mm |
| D Size: | 38mm |
| H Size: | 21.6mm |
| L Size: | 330mm |






















