

1/4 Sq. Dr. Bit Socket 2mm Hex Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Hex Bit Socket |
| Output Size: | 2mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 84mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $11.90
-65%$11.90
$4.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Hex Bit Socket |
| Output Size: | 2mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 84mm |
| L Size: | 100mm |





















