

3/8 Sq. Dr. Bit Socket 6mm Hex Length 52mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |

$12.19
3/8 Sq. Dr. Bit Socket 6mm Hex Length 52mm—
$12.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |
























