

1 Sq. Dr. Bit Socket 27mm Hex Length 80mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 27mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 47.9mm |
| H1 Size: | 22.5mm |
| H2 Size: | 45mm |
| L Size: | 80mm |

Original: $65.58
-65%$65.58
$22.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output Size: | 27mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 47.9mm |
| H1 Size: | 22.5mm |
| H2 Size: | 45mm |
| L Size: | 80mm |






















