

1/2 Sq. Dr. Adaptor 3/4 Square Length 44mm Hole type
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 44mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 3/4" |
| Output Shape: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 44mm |
Original: $35.53
-65%$35.53
$12.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 44mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 3/4" |
| Output Shape: | Square |
| Hole Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 44mm |





















