

3/8 Sq. Dr. Locking Adaptor 3/8 Square Length 45mm Locking Quick Release
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 45mm |
| Output Size: | 3/8" |
| Quick Release: | Yes |
| Opening: | Square |
| Locking: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 45mm |
Original: $82.37
-65%$82.37
$28.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 45mm |
| Output Size: | 3/8" |
| Quick Release: | Yes |
| Opening: | Square |
| Locking: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 45mm |





















