

1 Sq. Dr. Bit Socket 24mm Hex Length 105mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Overall Length: | 105mm |
| Bit Length: | 30mm |
| Type: | Bit Holder Complete with Inhex Bit |
| Output Size: | 24mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 30mm |
| L Size: | 105mm |
Original: $183.25
-65%$183.25
$64.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Overall Length: | 105mm |
| Bit Length: | 30mm |
| Type: | Bit Holder Complete with Inhex Bit |
| Output Size: | 24mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 30mm |
| L Size: | 105mm |























