

1/2 Sq. Dr. 6-Point Thin Wall Deep Impact Socket in 22mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 85mm |
| Type: | 6 Point Deep Thin Wall Socket |
| Output Size: | 22mm |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30.5mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H1 Size: | 22mm |
| H2 Size: | 65mm |
| L Size: | 85mm |
$13.02
Original: $37.20
-65%1/2 Sq. Dr. 6-Point Thin Wall Deep Impact Socket in 22mm—
$37.20
$13.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 85mm |
| Type: | 6 Point Deep Thin Wall Socket |
| Output Size: | 22mm |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30.5mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H1 Size: | 22mm |
| H2 Size: | 65mm |
| L Size: | 85mm |





















