

3/8 Sq. Dr. Extension Socket 12mm 12 point Length 200mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | 12 Point Extra Long Extension Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 200mm |
Original: $56.77
-65%$56.77
$19.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | 12 Point Extra Long Extension Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 200mm |























