

1/2 Sq. Dr. Extension Universal Socket 14mm 6 point Length 150mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 150mm |
| Type: | Extra Long Universal Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 8.5mm |
| L Size: | 150mm |
Original: $107.50
-65%$107.50
$37.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 150mm |
| Type: | Extra Long Universal Socket |
| Output Size: | 14mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 21mm |
| D2 Size: | 25mm |
| H Size: | 8.5mm |
| L Size: | 150mm |





















