

1 Sq. Dr. Bit Socket 17mm Hex Length 92mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Type: | Impact Hex Socket |
| Output Size: | 17mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 92mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 92mm |
| Type: | Impact Hex Socket |
| Output Size: | 17mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 54mm |
| H Size: | 24mm |
| L Size: | 92mm |























