

3/8 Sq. Dr. Bit Socket 12mm Hex Length 52mm
| Input Drive size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 21mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |
Original: $27.06
-65%$27.06
$9.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 52mm |
| Type: | Inhex Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 21mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |























