

3/4 Sq. Dr. Rear Wheel Nut Socket 13/16 Square Length 67mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 67mm |
| Type: | Rear Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 13/16" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 22.5mm |
| L Size: | 67mm |
Original: $104.94
-65%$104.94
$36.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 67mm |
| Type: | Rear Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 13/16" |
| Opening: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 22.5mm |
| L Size: | 67mm |

















