

1/2 Sq. Dr. Socket 17mm 6 point Length 60mm Thin walled
| Input Drive Size: | /2" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 60mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.2mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H1 Size: | 17mm |
| H2 Size: | 42mm |
| L Size: | 60mm |
$8.64
Original: $24.68
-65%1/2 Sq. Dr. Socket 17mm 6 point Length 60mm Thin walled—
$24.68
$8.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | /2" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 60mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.2mm |
| D2 Size: | 29mm |
| H1 Size: | 17mm |
| H2 Size: | 42mm |
| L Size: | 60mm |





















