

1/2 Sq. Dr. Socket 32mm 12 point Length 42mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44.5mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 42mm |
$35.88
1/2 Sq. Dr. Socket 32mm 12 point Length 42mm—
$35.88
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 32mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44.5mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 42mm |





















