

1/2 Sq. Dr. Socket 12mm 12 point Length 38mm Thin walled
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket - Thin Walled |
| Output Size; | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 38mm |
Original: $17.50
-65%$17.50
$6.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 12 Point Socket - Thin Walled |
| Output Size; | 12mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18mm |
| D2 Size: | 24mm |
| H Size: | 9mm |
| L Size: | 38mm |





















