

1 Sq. Dr. Socket 1.9/32 6 point Length 62mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 9/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 52.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 62mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 9/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 52.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 62mm |























