

1 Sq. Dr. Socket 11/16 6 point Length 57mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 57mm |
Original: $78.84
-65%$78.84
$27.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 57mm |























