

1 Sq. Dr. Socket 1.1/8 12 point Length 57mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/8" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 47.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 57mm |

Original: $89.59
-65%$89.59
$31.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/8" |
| Output Shape: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 47.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 57mm |
























