

1 Sq. Dr. Socket 1.15/16 12 point Length 70mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 15/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 72.8mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 35mm |
| L Size: | 70mm |

Original: $134.37
-65%$134.37
$47.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 15/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 72.8mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 35mm |
| L Size: | 70mm |
























