

1 Sq. Dr. Socket 1.3/16 12 point Length 62mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 49mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 62mm |

Original: $89.59
-65%$89.59
$31.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 49mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 62mm |
























