

1 Sq. Dr. Socket 3 6 point Length 80mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 106.5mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 37mm |
| L Size: | 80mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 106.5mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 37mm |
| L Size: | 80mm |























