

1 Sq. Dr. Socket 3.1/2 6 point Length 95mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 95mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 124mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 40mm |
| L Size: | 95mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 95mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 3 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 124mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 40mm |
| L Size: | 95mm |























