

1 Sq. Dr. Socket 40mm 6 point Length 66mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 40mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 61.5mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 25mm |
| L Size: | 66mm |
Original: $85.93
-65%$85.93
$30.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 66mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 40mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 61.5mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 25mm |
| L Size: | 66mm |























