

1 Sq. Dr. Socket 47mm 6 point Length 70mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 47mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 70.3mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 70mm |
Original: $112.78
-65%$112.78
$39.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 47mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 70.3mm |
| D2 Size: | 66mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 70mm |























