

1/4 Sq. Dr. Socket 11/32 6 point Length 23mm Magnet
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 11/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.8mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 3.8mm |
| L Size: | 23mm |
Original: $20.88
-65%$20.88
$7.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 11/32" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 13.8mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 3.8mm |
| L Size: | 23mm |























