

1/4 Sq. Dr. Socket 3/16 6 point Length 23mm Magnet
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 3/`16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 8.1mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 2.1mm |
| L Size: | 23mm |
Original: $19.83
-65%$19.83
$6.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 3/`16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 8.1mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 2.1mm |
| L Size: | 23mm |























