

1 Sq. Dr. Torsion Bar 27mm x 450Nm Length 300mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 300mm |
| Type: | Torsion Bar (for tightening only) |
| Output Size: | 27mm x 450Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 47mm |
| H Size: | 27mm |
| L Size: | 300mm |
Original: $202.45
-65%$202.45
$70.86Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 300mm |
| Type: | Torsion Bar (for tightening only) |
| Output Size: | 27mm x 450Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 47mm |
| H Size: | 27mm |
| L Size: | 300mm |























