

1 Sq. Dr. Torsion Bar 32mm x 450Nm Length 300mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 300mm |
| Type: | Torsion Bar (for tightening only) |
| Output Size: | 32mm x 450Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 53.5mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 300mm |
Original: $219.15
-65%$219.15
$76.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 300mm |
| Type: | Torsion Bar (for tightening only) |
| Output Size: | 32mm x 450Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 53.5mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 300mm |























