

1 Sq. Dr. Torsion Bar 36mm x 600Nm Length 300mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 300mm |
| Type: | Torsion Bar (for tightening only) |
| Output Size: | 36mm x 600Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 58.5mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 300mm |
Original: $245.03
-65%$245.03
$85.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 300mm |
| Type: | Torsion Bar (for tightening only) |
| Output Size: | 36mm x 600Nm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 58.5mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 300mm |























