

1/2 Sq. Dr. Bit Socket TORX® T60 Length 58mm


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 58mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T60 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 13.5mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 58mm |

Original: $52.33
-65%$52.33
$18.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description


| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 58mm |
| Type: | TORX® Bit Socket |
| Output Size: | T60 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 13.5mm |
| D Size: | 25mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 58mm |






















