

1/2 Sq. Dr. Universal Socket 13mm 6 point Length 67.5mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 67.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20.7mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 67.5mm |
Original: $71.88
-65%$71.88
$25.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 67.5mm |
| Type: | 6 Point Universal Socket |
| Output Size: | 13mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20.7mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 67.5mm |





















